Maak kennis

Botany heeft binnen de expertisegebieden expertisehouders die ieder afzonderlijk excelleren binnen hun vakgebied. Dit kan alleen door passie, die vaak al vroegtijdig is ontstaan, te combineren met kennis en te vertalen naar dagelijkse werkzaamheden. Op die manier kunnen we onze klanten met enthousiasme verder helpen.

Neem voor meer informatie, per vakgebied, contact op met één van onze projectleiders. Zij helpen u graag verder.

Botany team

Peter Korsten

  • CEO Botany Group

E peter.korsten@botany.nl

Maarten Vliex

  • Teamleider expertisegroep
  • Directielid

E maarten.vliex@botany.nl

Pascal Geukemeijer

  • Facilitair Manager
  • Directielid

E pascal.geukemeijer@botany.nl

Ad Embrechts

  • Expertise: open teelt
  • Projectleider Exploras

E ad.embrechts@exploras.nl

Dominique van Gruisen

  • Expertise: molecular farming en medicinale planten
  • Managing Director Innexo

E dominique.vangruisen@innexo.nl

Gijsbert Hakkert

  • Expertise: hard- en steenfruit
  • CEO Asperico

E gijsbert.hakkert@asperico.nl

Erik Peters

  • Expertise: fytopathologie
  • Projectleider Botany

E erik.peters@botany.nl

Arjen Krösschell

  • Expertise: onkruid en loofdood
  • Projectleider Exploras

E arjen.krosschell@exploras.nl

Conny Vervoort

  • Expertise: plantfysiologie
  • Projectleider Botany

E conny.vervoort@botany.nl

Meggy Rutten

  • Expertise: entomologie
  • Projectleider Botany

E meggy.rutten@botany.nl

Julie de Groot

  • Expertise: bemesting, waterhuishouding en substraat
  • Projectleider Botany

E julie.degroot@botany.nl

Dré Lenders

  • Technisch Ingenieur
  • Botany

E dre.lenders@botany.nl

Bram Rongen

  • Teamleider teelt
  • Botany

E bram.rongen@botany.nl

Niels Peeters

  • Expertise: zaadfysiologie
  • Eigenaar Innoveins Seed Solutions

E niels.peeters@innoveinsseedsolutions.com

Dirk van Tienen

  • Junior projectleider
  • Botany

E dirk.vantienen@botany.nl

Chantal Vintcent

  • Expertise: zaadfysiologie
  • Projectleider Innoveins Seed Solutions

E chantal.vintcent@innoveinsseedsolutions.com

Word jij onze collega?

Wij zijn opzoek naar versterking voor ons team. Bekijk onze vacatures en wie weet word jij onze nieuwe collega!

arrow_right_green